dust8

Z jakých důvodů odmítají holky v závěru prvního úspěšného rande polibek na rozloučenou?

Nejlepší odpověď
Kepler

Důvody jsou jen dva:

  1. Moc brzy, přece nejsem žádná k…
  2. Nepřefiknul jsi mě, tak běž do p.....

Další odpovědi
iceT

…nebo dotyčnému táhne z pusy…třeba

anonym

Z prostého důvodu. Dotyčný kluk jednoduše nesplnil očekávání dívky, ať už ta očekávání byla jakákoliv je tímto první rande zřejmě i posledním 🙂

Smile.dollz

A proč by ho měly přijmout?
Většinou je to pro ženu něco až moc intimního na to, aby se ocicmávala s naprostým cizincem.
Druhým důvodem je to, že většina žen počítá s tim, že ji chce chlap prostě přefiknout a nevinnou pusou na tvář by inicioval takovou tu „předehru“.
Třetím důvodem může být tak trochu opak a žena chce nechat pracovat chlapovu fantazii ještě o něco déle a navábit ho na další schůzku.