tendruhy

Z jakého/kterého supermarketu je značka Giana?

Pozor na zájmena.

Jakého – zajímavého, malého, velkého
Kterého – patřícímu určité sploečnosti, vlastníkovi

Nejlepší odpověď
marci1

Giana není značka z žádného supermaketu. Značka Giana patří pod firmu Gaston s.r.o. a myslím si, že jejich výrobky se prodávají ve všech supermaketech. 🙂
https://www.gas­ton.cz/24880-giana

Další odpovědi
annas

Např. https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=Giana+a+Albert+

Jinak po zadání značky, najdete další markety, takže to vypadá, že jsou ve většině z nich.

Výrobky se prodávají např. v marketech.

Supermarket Albert , market Kupi.cz , Kaufland,, Billa,, Penny Marlet. , Tesco , Lidl.

Ale zda se sortiment liší, nevím, neuvedla jste, co hledáte.

„Giana je značka standardní kvality, Franz Josef je super kvalitní značka
Produkty jsou dovážené z Thajska, Řecka, Ekvádoru, Filipín, Indonésie, Turecka, Španělska, Portugalska, Maroka, Nizozemska, Itálie, Bulharska, Maďarska, Islandu, Indie, Vietnamu, Papua-Nové Guiney, Ekvádoru, Peru, Číny a dalších.“.

https://www.ob­chodiste.cz/vel­koobchod/gaston-s-r-o/

Firma Gaston je dováží, takže třeba sardinky Giana pocházejí z Maroka., jiné z Thajsku atd.

https://konzer­vovane-ryby.heureka.cz/gi­ana-sardinky-ve-slunecnicovem-oleji-125g/#

anonym

Nerozumim otázce.

Produkty značky Giana lze koupit v Kauflandu, Albertu, Tescu, Bille, Makru…

Dochy

Pozor na zájmena.

Jaká?- zajímavá, známá atd.
Která ? – patří společnosti Gaston

Proč otázku editovat na odpověď?
A pro poučování je místo tady v diskusi…

annas

1. Z odpovídajících nikdo na rozdílná zájmena nereaguje.
Co dotyčného opravdu zajímá.

2. Diskusi si také nikdo nepřečte.

3. Když upravím otázku, tak nikdo neví proč.

Dochy

  1. Protože hovorový jazyk je někde jinde a naprostá většina rodilých mluvčích tohle pozná z kontextu.
  2. Já jo. A odpovídá to závažnosti „prohešku“
  3. ano 😉

A pořád nechápu proč jste do otázky přidala odpověď. Pokud na to koukne někdo nový/neznalý zdejších poměrů, tak si řekne, že „tendruhy“ musí být idiot, když se ptá a zároveň si sám odpovídá.