Z jakého stromu si mají chlapy uříznout větvičku?

Dnes je Barborky a podle tradic si vdavekchtivé mají uříznout větvičku z třešně, slivoně, zlatého deště. Jestli se vdají, zjistí na Vánoce.

Jaký strom je pro muže.
Doplňuji:
Klubru, jsem jen člověk a proto jsem chybující.

Nejlepší odpověď
odpomass

Pro muže není strom, ale žena, která má větvičku z třešně, slivoně, zlatého deště, přeci. ;)

Další odpovědi
david22

Topol, aby ho měl taky tak vzpřímeného.

anonym

Za pravopis sis uříznul ostudu :), ale je pravda že chlap, by ho měl mít tvrdého :).
Doplňuji:
Pro česílko, já vím že nikdo není neomylný, také dělám chyby, však jsem to nemyslel, nějak drasticky, mám rád legraci a tady na tomto webu bych řekl, že hodně chybí, každý tu jde jenom po bodech a když člověk odpoví trochu vtipně na zbytečnou otázku, tak mu ji vymažou.

Funna

a on se chce snad nějaký chlap ženit?

Děda Louda

Tak to už se asi nevdám.

anonym

Neplete si tazatel velikonoce s Barborkou? Větvička utržená dnes má být z ovocného stromu .

anonym

Funna, proč by muži neměli mít taky nějaký strom nebo aspoň keř.

anonym

David22, 😁 a 1*

david22

Díkas. Škoda, že ještě nemůžeš nominovat. :)

anonym

dav., bojim se zeptat, co by jste si chtel nechat nominovat !

  • iv-

david22

No odpověď to nebude :D

anonym

.. jsem si to hned myslela … ! :)
jen si ted uzivejte .., pockejte za par desitek let budete mit zcela opacny " problem " :)

johana 56

…vše má svůj čas…

david22

modré pilulky – pohoda, klídek, panáček

anonym

tak ja si jednu vezmu !

david22

teď si nejsem jist, ale asi jen to jen pro panáčky :)

anonym

pozde … !!

anonym

pak platí, která si ........, tak si jej nezaslouží :D

david22

spíše jsi myslel: která MU ........, tak si jej nezaslouží

Je to tak?

anonym

aha .. , tak je zase chyba ve me … malej je malej , ale muzu za to ja !!? :) hlavne, ze si na vsechno najdete vinika ! :p

david22

:D

anonym

ja tomu nerozumim.. :(