Z jakého místa by jste pacintovi odebrali krev, má-li na pravé končetině sádru a na levé kanylu s infuzí? Zdůvodněte.

Nejlepší odpověď
Drap

Tady nejsme na příkazy zvyklí. Co kdyby jsi napsal : Prosím zdůvodněte ? Nebo tě to doma ani ve škole nenaučili ?
Krev lze odebrat téměř z každé žíly, která je blízko k povrchu těla. Tak třeba z nohy. Zdůvodnění : Jedna ruka v sádře a v druhé zavedena kanyla.

Další odpovědi
beer

No přece z té kanyly na levé ruce ! Jinak se to ani nedělá ))