Drap

Z jakého materiálu upřednostňujete prádlo a oblečení vůbec ?

Doplňuji:
Osobně taky bavlna, nepohrdnu však vlnou ani lnem. Umělinu v žádném případě nikam.

Nejlepší odpověď
beer

Bavlna.
Doplňuji:
Tak to jsme na tom stejně ))

Další odpovědi
WeeBear

Pokud možno, tak prádlo z bavlny.
Oblečení s co nejmenším množstvím polyesteru, 100% vlně se zcela vyhýbám.

anonym

Ach,jo. Pokud se nepřiznám, že nosím ráda bavlnu, jemné úplety, v létě len a v zimě pořádně huňaté svetry, tak se tu ta otázka nejspíš objeví zase.
Když mi začala blbnout alergie, tak jsem nic jiného než bavlnu nosit nemohla. Teď si lebedím v jemňoučkých pleteninách a užívám si to jaksepatří.

briketka10

vše z příměsí něčeho nědělá mi to problémy..
hlavně ať se to nemačká !
a ponožky jen z bavlnky..

venkovan

Nosím inteligentní oblečení. Hlupáci ho nevidí.

pusinka50

vše pouze z bavlny
Doplňuji:
chybí mi na trhu pestřejší bavlněné oblečení pro ženy, když je to pestřejší, tak je to syntetika

anonym

Take jen 100 % bavlna. Zadne prisady z polyesteru. Hlavne ponozky , at letni , nebo zimni .. koukam na cedulky, nesmi tam byt ani 2 %. -iv-