TEREZA.B

Z jakého materiálu jsou struny v teorii superstrun?

Nejlepší odpověď
badisko

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Te­orie_superstrun

http://www.you­tube.com/watch?v=vsAS­Byg1Y5M

Další odpovědi
zjentek

je to soutěžní otázka, na kterou můžeš přijít jako úplně první ..myslím, že když na tom budeš pracovat a posuneš to dál, hodně tím lidstvu pomůžeš s přechodem do jiného časoprostoru ,)
Doplňuji:
materiál to bude jistě, jde jen o hranice našeho chápání ..pokud to řešíme v dnešní době, už jen myšlenka na to, že se skládají jen z barev, vůní, zvuků, chutí a pocitů (teplo, chlad) je dnes absurdní. Ale jak pro koho, protože konkrétně já jsem přesvědčen, že smysly jsme dostali právě proto, abychom dokázali ty „struny“ určit ,) ..je to taková má osobní teorie a logicky tam tedy patří, že čím více otupíš svůj vjem a cit (dnešní společenské vlivy), tím více se vzdálíš svému poznání

rigormortis

Z žádného…v této rovině se nejedná už vůbec o nějaké materiály.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Te­orie_strun
Doplňuji:
A pokud myslíš takovou tu trubičku na wiki…tak to je pouze trajektorie pohybu strun…http://­cs.wikipedia.or­g/wiki/Trajek­torie.
Trajektorie je jakoby záznam pohybu.

zjentek

rigormortis:
otázka: Z jakého materiálu jsou struny v teorii superstrun?
Tatáž odpověď, speciálně přeložena do jazyka rigormortis z planety cynismu a relevance:
„na to ještě lidstvo nepřišlo, je to teorie, ale můžeš na to přijít ty sama, pokud na tom budeš poctivě pracovat, proč ne“ ,)

rigormortis

Bohužel pro tebe Zjentku:
Teorie strun je o objektech, ne o materiálu…
Stejně jako je rozdím mezi silou a hmotou, rychlostí a silou, časem a datumem…jako vždy špatně pochopená otázka a jak už to bývá u špatných vstupů…samozřejmě i špatný výstup (tedy odpověď).
A ohledně teorií…to že nejsou prokázané neznamená, že v nich nejsou konstantní pravidla.
Někdy si zjisti na čem záleží u prvků aby naprosto změnily svou podstatu…odebrat nebo přidat proton…tak se také mění materiálové vlastnosti a tudíž i sám materiál…takže jak to už bývá, odpovídal jsi na otázku aniž by jsi ji zcela porozuměl a tudíž jsi na ni odpověděl elementárně špatně (ne že by jsi neměl pravdu, to tady nerozebírám, ale neodpovídal jsi věcně na otázku).

zjentek

skvělý rozbor ..bych pích, že to ti vystajlovala manželka. Klidně si to v mezích tvého chápání takhle umím představit, proč ne..

rigormortis

Och…další výborný rozbor mé vlastní osoby z bohapustého textu…nechceš jít dělat do nějaké poradny? Nebo dělat policistům psychologické posudky na zločince z SMS? Alespoň umím odpovídat na otázky a když už pro jednou nemám pravdu, tak to dokážu přijmout.
Bohužel pro tebe: těmihle výlevy zde srážíš pouze sebe a časem na tobě nezbude nic jiného, než jen ta špína nestáhnutelných a urážlivých defenzivních výroků.
Smůla.

rigormortis

A zjentek znovu neguje sám sebe vlastním názorem…snad už je tohle finiš.

rigormortis

Proč někteří lidé neustále útočí na lidi co se ptají?
Pokud je někdo frustrován tak ať si jde zaběhat nebo si dá sprchu…někdy si myslí že dehonestací otázky snad něco zvládnou, ale často neumnělým způsobem jen poukazují na svou vlastní ignoranci.
Jako vždy:
Bohužel za takové odpovědi.