hanny 2

Z jakého materiálu by měla být utěrka na nádobí, aby dobře sála vodu? Prosím z vlastní zkušenosti!Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Bavlna a nebo len.

Další odpovědi
Radak

Ušila jsem si utěrky ze starých ubrusů po babičce, které měly své závady (flek, dírka), ale byly z dobré pevné silnější bavlněné látky. Sepranost není na závadu, naopak látka lépe saje. Na dírku jsem přišila ozdobnou záplatu.

anonym

100 % bavlna . Zadna umelotina ! A musi se nova pred prvnim pouziti vyprat, nejlepe vyvarit. Az pak saje. -iv-

coco

Ze savého-bavlna nebo mikrovlákno.Ale proč si neušetřit práci-nádobí umyju,nechám oschnout v odkapávači,potom uklidím.