terry

Z jakého důvodu vybírají lidi Kč z vkladového bankomatu, když jsou hned vedle další 2 bankomaty pouze na výběry?

Bankomaty stejné banky.
Zdržují tak ty, kteří chtějí vkládat a jiný bankomat použít nemohou.
Proto je tam přece bankomatů víc, aby mohlo být současně odbaveno víc klientů.

Odpovědi
Agneta

Je to podmíněno regionálními důvody, jako pitnou vodou, únikem nějakého plynu – třeba Radon, nebo nějaký dlouhodobý únik z deponie…a ještě se na to nepřišlo, ale už to začíná být lidem nápadné, ale to se bude tutlat (zametat pod koberec)…, žáci z okolních škol se dál nedostanou…ma­turitní průměry hluboko pod normálem? Tak snad jsem nic nevykecala:D

anonym

třeba to neví, že bankomat umí i vkládat na účet a ne jen vydávat

postcd

třeba ho mají blíže při cestě
třeba se jim víc líbí
jednou tam vkládali a proto už chodí k tomu se kterým mají zkušenost
chodí k bankomatu svojí banky
jsou zahledění do sebe a nemyslí na druhé