Kryšpín

Z jakého důvodu RF snižuje a pravděpodobně úplně omezí dodávky plynu do EU?

Je to schválnost zlomyslnost, nedodržení smlouvy narušení blahobytu v EU a pod. I když se podivuji, že vyspělá a výborně spolupracující EU od největšího nepřítele plyn a ropu stále odebírá podle mého názoru již v únoru měla s RF všechno ukončit, poněvadž solidarita EU dále USA i Arabové nám pomůžou.

Nejlepší odpověď
Filip84

Kam Ty na ta „moudra“ chodíš, proboha?

RF dodávky nesnižuje, ani neomezuje, EU je odmítá platit podle požadavků RF, protože RF je, také díky EU, de facto nucena takové požadavky klást, a pro EU jsou ty požadavky nesplnitelné. Říká se tomu začarovaný kruh, a ten nikdy nekončí dobře. A už vůbec není dobrý nápad kousat do ruky, která tě živí. Potřebujeme plyn z RF? Potřebujeme. Tak se podle toho, ale, musíme chovat!

EU je „vyspělá a výborně spolupracující“? Kam na ty vtipy chodíš? Kdyby byla EU „vyspělá a výborně spolupracující“, tak by z ní nevystoupilo UK, třeba. Čím víc členů, tím větší zmatek a chaos.

Další odpovědi
orwell

No přece z výchovných důvodů. RF nám tím umožňuje poučit se, možná se i historicky znemožnit. Nemohu si přece myslet, že když někomu budu kopat do dveří a plivat do polévky, bude mně prodávat nezbytné věci pro život ve slevě a s radostí. Spíš je s podivem, že se kohouty ještě neuzavřely úplně a něco k nám stále proudí. O to zajímavější situace nastane, až nám na podzim písknou „budíček“. To se teprve spousta lidí probere. Strašit lidi zimou, když je venku +30, se dost míjí účinkem. Njn, holt jak se do lesa volá,… až se ucho utrhne.

Drap

RF neomezila dodávky plynu ani nezvýšila cenu plynu. Všechna omezení jsou výsledky našeho jednání a jednání a dohody spojenců. My spolu s USA a našimi spojenci jsme začali Pokud jsmesi mysleli, že Rusko zkrachuje když nebudeme odebírat, byla velmi mylná úvaha. Díky naším nesmyslným emisním povolenkám, podporované zeleným šílenství je to pravé co nás přivedlo tam kde jsme. Už naši předkov říkavai, že kdo seje vítr, skízí bouři.

Kazatel

Kdyby to bylo tak jednoduché, tak nehrozí pomrznutí poloviny Evropy a naprostý krach průmyslu, o inflační spirále a sociálních otřesech ani nemluvě. Jen hlupák si podřezává větev, na které sám sedí.

da ny

Z celkem logického.
„…á podle mého názoru již v únoru měla s RF všechno ukončit, poněvadž solidarita EU dále USA i Arabové nám pomůžou.“

A dokážete si představit tu katastrofu, pro země EU? (např. Němce aj. by to ani nenapadlo, kdyby jim Fiala a Ukrajinec plamennými příkazy nešlapal na paty). Přece nežijete na jiné planetě ;) Je s podivem, že při tom letitém a stále se rozšiřujícím embargu ještě do EU něco teče. Rusko nebylo nepřítelem ČR. ČR se stala nepřítelem RF.
JJ, všichni nám pomohou, ale ne ze dne na den! A těch peněz, co na nás vydělají. A proděláme na dopravě. To bude trvat tak 3 roky, než se vše dobuduje (trubky).
STUDENÁ VÁLKA východ x západ, běží asi 75 let. Že Arabové (od kterých bude plyn/ropa) porušují základní lidská práva a svobodu, na námi uznávané „listiny“ kašlou, Vás „nemačká“? „Nepřítel“ nebo zločinec, je to prašť, jak bouchni. Hlavně, že se hospodářství a, ekonomika republika, už v březnu nezhroutíla. Nezajdeme z hladu a nepomrzli jsme ;)

aliendrone

To nemá cenu rozebírat, KAŽDÝ NORMÁLNÍ jedinec to chápe.

Nicméně MNOHEM ZAJÍMAVĚJŠÍ by bylo znát odpověď a postoj všech těch „pravdoláskařských havloidních liberálů“ a nadšeně přikyvujícím vypatlaných blbům na otázku CO nyní říkají svému dementnímu jásání a potlesku protiruským sankcím. A to NAVZDORY faktu, že MRAKY lidí poukoazovalo na to, co se může celkem snadno stát (a STALO SE!).

Jestlipak budou solidární s těmi, kteři před tímhle varovali (s ukronácky solidární JSOU!) a nyní MUSÍ nést následky JEJICH ZHOVADILOSTI? Např. vzdají se státních podpor k ceně plynu (beztak směšných) ve prospěch těch uvážlivějších? A kdyby došlo na nejhorší (doufejme že ne), tedy odstávky plynu v zimě, budou se drát o to, aby jim jako PRVNÍM odpojili plyn? ;) :D :D

Politika je špína, to nenií NIC nového. Platí, že bližší košile, než kabát a BĚŽNĚ se hází přes palubu SPOJENCI, natož ti ostatní. Zrovna MY nebo Poláci by o tom mohli psát TRAKTÁTY. Místo toho to PŘEDEVŠÍM MY odskáčeme. A to Ukrajina přitom NENÍ náš spojenec v NATO ani v EU a NEMÁME vůči ní žádné závazky.

No, odpovědi (natož konstruktivního řešení) se jako obvykle od výše zmíněných šmejdů NEDOČKÁM, to je DOST pravděpodobné. Budou zcela jistě vytíženi USILOVNÝM POTLESKEM chystané návštěvě hormonálního hybrida Adama Pekara na Tchajwanu! jj, ještě jsme pořádně nenaštvali Čínu, s tím je třeba něco udělat. To chápe KAŽDÝ dem(ent)okratický havloid. :(

zjentek

😂😂😂