_136

Z jakého důvodu nemohou cizinci sloužit v Armádě ČR ikdyž české Armádě chybí neustále mnoho nespočetných lidí do boje?

Může česky občan tímto sloužit v armádě v severní nebo západní Evropě nebo USA ikdyz není občan daného státu?

Odpovědi
Kepler

Snad jediná armáda ve světě, ve které mohou sloužit cizinci, je francouzská Cizinecká legie. IS a jiné teroristické bojůvky nelze považovat za legitimní armádu. Cizincem ale není osoba, která má občanství daného státu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

Kepler > o španělské cizinecké legii jsi neslyšel?