_136

Z jakého důvodu je tak málo veřejných parkovišť a obzvlášť těch hlídaných a bezplatných?

Nejlepší odpověď
Alesh

Já tedy hlídané a bezplatné parkoviště neviděl nikdy. Kdo by ho taky zadarmo hlídal. 🙂 Opačnou situaci jsem ale viděl mnohokrát.

Další odpovědi
Pepa25

Příliš obecná otázka: znám hned několik zkachovalých firmem a před nimi jsou obrovská, skoro úplně prázdná parkoviště …

Ametyst

Protože hlavním kritériem je zisk, a šetření nákladů na zaměstnance. Firma radši koupí kameru, než by zaměstnala člověka.

Drap

Z důvodů místa a peněz.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.