_136

Z jakého důvodu je silniční a dopravní technika v severní a západní Evropě a také na západní polokouli odost lepší?

Proč takovou techniku nepoužívají i státy střední a východní Evropy při extrémních podmínkách https://youtu­.be/fDJJ_2D78JY?

Nejlepší odpověď
Emefej

Nesmysl! Já jsem v Dubaji viděl stavební techniku, nad kterou mi padala brada úžasem.

Další odpovědi
JežíšKristus

Tak JCB máme i v Česku. Spíš ty silnice by se mohly dělat jako ve Skandinávii, u nás je máme nejdražší v Evropě a nic nevydrží.

Tabea

Protože zatímco technika na Z a S se rozvíjela vysokým tempem, její výkonnost, kvalita a solidní postavení na trhu nemá konkurenci. státy středu a východu poznamenala komunistická totalita, která vývoj zbrzdila a fakticky učinila státy nekonkurences­chopné.

Mc Merkurion

… nevim, v čem je lepší než ta, co se používá u nás … a co se týká připravenosti: až tu budem mít tolik a tak často sníh jako voni, taky to bude jinak vypadat ..
@Tabea: … se podívej, kde všude jezdí naše Tatra !!!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

Ježíš > kdyby ve Skandinávii kolísaly zimní teploty tak jako u nás, tak se jim to za jednu zimu rozpadne stejně.

JežíšKristus

No nebo třeba i jako v Německu nebo Rakousku. Tam je taky dělají jinak. Stačí přejet přes hranice, a člověk je jak v pohádce.