_136

Z jakého důvodu čeští pacienti urážejí zubní lékaře, že jsou to opilci a ožralci, ale i tak k nim jdou?

Je normální, aby lidé mluvili o zubních lékařích tak, že jsou to ožralci a opilci, ale i tak tomu ožralemu zubní lékaři chodili na zubní prohlídku? Diky

Nejlepší odpověď
Drap

Neznám takové lidi. Já tak nemluvím, ale v každé skupině se nějaký blbec najde.

Další odpovědi
quentos

Je to normální asi tak jako zakládat si tady už asi pátej nick v pořadí.

seraphico

Tak tohle slyším prvně. Proč píšete čeští pacienti? Proč tak globalizujete? Třeba to říká někdo, koho znáte, ale rozhodně to neříká většina.

elkon

Neznám nikoho, jako ty. Nebo jako jsi ty.

da ny

Neznám takové lidi.
Smysl otázky je nulový.

Doktor je též jen člověk, může mít některý problém s alkoholem, jako lidé
v jiných oborech.

nyjono

O tom teda slyším poprvé.

zjentek

A nespletla sis zubaře s právníky?

ivzez

Neznám nikoho, kdo by takto kategorizoval a hodil všechny zubaře do jednoho pytla.
Jestli Vy někoho takového znáte, může to být člověk, který má zkušenost s jedním zubařem a podle toho soudí i ostatní.

A že k němu stále chodí?
Ještě se k Vám nedoneslo, že je zubařů málo a ještě méně těch, kteří přijímají nové pacienty?