Miroslavst

Z jaké strany hrnečku pijete?

Ouškem vlevo, ouškem vpravo?
Já raději ouškem uprostřed k sobě. Co kdyby náhodou někdo hrneček použil.
Doplňuji:
hrnečku bez ouška se říká panák a ten se do sebe kopne.

Nejlepší odpověď
kropitko

Zrovna piji čaj,mám ho v hrnečku s jedním uchem,uchopila jsem ucho od hrnečku do levé ruky,hrneček nemá žádnou stranu,držím ho levou rukou,usrkávám,pra­vou ruku mám na myši,,levou stále na uchu,,pokládám myš,uchopuji ucho hrnečku do právé ruky,opět nemá hrneček stranu,ani levou ani pravou,,pokládám ho a odepisuji,píši a píši samé hovadiny,,,,ko­likrát si myslíš,že se dnes budu muset pomodlit kodexjáš??!!!

Další odpovědi
iceT

Muj hrnecek pouzivam pouze ja,drzim ho pravou rukou za ousko.

panenka

Mě je to jedno Mirku jednou to držím a ouško mám vlevo jindy zase vpravo .
A nepoliješ se když to ouško míváš uprostřed?ted jsem to zkoušela s čajem který zrovna piju a málém jsem se poléla.

ReHu

A jak to děláš se skleničkami, které ouško nemají?

Gollumek.88

často držim levou rukou, takže ouško vlevo

Michal

Z pravé strany.