metro

Z jaké písně vznikla česká verze s názvem To jsou fámy?

Odpovědi
Niqy

Pokud myslíte píseň, co zpíval Karel Gott – To jsou fámy. Tak originál je We Don't Talk Anymore – skladatel Alan Tarney a zpíval ji Cliff Richard, rok vydání 1979 a v roce 1997 ji zpíval i Tom Jones.

Niqy

Pokud myslíte píseň, co zpíval Karel Gott – To jsou fámy. Tak originál je We Don't Talk Anymore – skladatel Alan Tarney a zpíval ji Cliff Richard, rok vydání 1979 a v roce 1997 ji zpíval i Tom Jones.