Z jaké mouky mám vyrobit drobenku?

Nejlepší odpověď
LuciJe

Obvykle se dělá z hrubé, ale v podstatě je to jedno, vezměte tu, kterou máte doma.

Další odpovědi
Lencis

Je to opravdu úplně jedno. Drobenku už jsem slyšela v tolika variantách, že to snad ani není možné… já osobně používám hrubou mouku, třtinový cukr a pravé máslo.

Ale dle receptů na netu i všech možných kamarádek jsou možné různé kombinace. Např:

  • polohrubá mouka, cukr moučka, hera
  • hladká mouka, cukr krysta, sádlo

atd atd… nejlíp asi vyzkoušet a pak dělat dle toho co vám bude nejvíce vyhovovat 😉

tonyman

Moje maminka i babicka vzdy pouzivaly maslo, hladkou mouku a praskovy cukr