Z HK do Opatovic na kole potrvá?

Google tvrdí, že do Opatovic to jsou pěšky 2 hodiny. To bych já mohl zvládnout za 1:45. A na kole?
Doplňuji:
Jak jsem naznačil – jsem velice rychlý. Bydlím na Slezském Předměstí a mířím na autobusové nádraží (OT – kde tam vůbec je? :D).

Nejlepší odpověď
anonym

Z centra do centra je to cca 9 km…
Jak rychle jezdíš na kole???
😁
BTW – 9 km (navíc po rovině) pěšky zvládne ´slušný´ chodec za 1:30…
Doplňuji:
Autobusové nádraží? – tak to nemánm tucha – kukni do mapy ( http://www.ma­py.cz/zakladni?x=15­.7894648&y=50­.1449730&z=12&l=0&q=o­patovice%20nad%20l­abem ) a jednu z těch tří zastávek si vyber…
😉

Další odpovědi
jidoskocil

Pokud jsi opravdu tak rychlý, tak to máš za 20 minut, já jezdil v orlickejch 9 km směr nahoru za 30 max.

honza19hk

9 km … to mám za 15 minut.Záleží ale na jakým kole pojedeš.