honza7

Z historie víme, že někteří pacienti (NEPSYCHOTIČTÍ) mají jako laičtí terapeuté LEPŠÍ VÝSLEDKY NEŽ PROFÍCI! nevěříte?

Situace (jsme v Praze) Na jedné straně prim. Nešpor a na druhé straně Honza X.. 10 let abstinující z AA (anonymní alkoholici) Kdo z nich je kompetentnější? Víte oni se doplňují, Honza si třeba prošel léčbou v Bohnicích a prim. Nešpor zase studuje „učení“ AA. Oficiálně je profesionál dr. Nešpor.. VÍTE ALE, ŽE AA MAJÍ VE SVĚTE LEPŠÍ VÝSLEDKY NEŽ MODERNÍ MEDICÍNA?

Odpovědi
zjentek

jak věřit někomu, kdo nabídne pár otázek s domnělými odpovědˇmi a nazve to „eBook“ ..to lidi dráždí, zvláště některé-
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-si-cokoliv-co-si-nacmaram-do-elektronicke-podoby-a-pustim-do-www-site-oznacit-za-ebook
To je špatnej způsob, jak získat email a dobrej důvod, proč na něj pozdějc nereagovat

setapouch

Z historie víme, že i někteří laici dokázali v nouzi zachránit lidský život např. amputací končetiny. Bylo by ti teda jedno, jestli ti operaci udělá chirurg nebo chlap od lopaty?