Bonny93

Z domacky udělaným traktorem bez dokladu musim tak cca 50 metru pres silnici na své pole, co kdyby me tam chytla PČR ??

Traktor domáci výroby
Doplňuji:
Pevně doufám že by pochopily vášnivého zemědelce který si tím vydělává na živobytí a přes ,,jejich silnici,, jenom přejíždí :D

Nejlepší odpověď
anonym

Jako vášnivý zemědělec se před policií na silnici asi budete muset stát mistrem úniku. Vozidla bez SPZ nemají povoleno vyjíždět na veřejné komunikace. Je to nebezpečné nejen pro ostatní silniční provoz, ale také pro Vás. V případě, že Vás hlídka zastaví, budete muset být hodně dobrý známý, abyste vyvázl bez pokuty. V horším případě budou sankce daleko tvrdší.

Další odpovědi
cukrar

Bonny, to raději nezkoušejte, přijdete o řidičák, 1–2 roky, pokuta 25až 50 tisíc.
Stačí se kouknout na bodový systém…
ICQ 55180641
Vy chcete aby policisté neplnili to co mají plnit?

fcoop

Podle novelizované vyhlášky musí policista dotyčného řidiče na místě zastřelit,vozidlo zabavit.

Co by tak asi udělali?
Vždyť je snad znáte…
Dost by záleželo na tom,jak se vyhajali.

led

Ak sa nemýlim, vozidlo nie je schválené pre pohyb po verejnej komunikácii. Nemá tam teda, čo robiť. Alebo v zákone je k tomu nejaká výnimka?