Z celkové ceny s dph jaký je konkrétní číslo koeficientu u 14%?

Ještě prosím doladění otázky. Ráda bych, z celkové ceny včetně dph jaké je číslo koeficientu u 14%?

Nedaří se mi zaregistrovat, prý už tam jsem někdy zaregistrovaná, ale neznám původní heslo a přezdívku. Děkuji.

Nejlepší odpověď
fablen

koeficient je 0,1228

(14:114)

Další odpovědi
Hykam

Je to zase obráceně
Když vydělíte 1,14 máte cenu bez DPH a tu potom odečtete od ceny s DPH a máte čisté DPH