Avatar uživatele
Kazatel

Z čeho žije náš pan premiér?

Agrofert už nevlastní a plat dává na charitu. Podaří se Vám vyluštit tuto záhadu?

Zajímavá 0 před 1563 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Babiš není žádný sociál. Luštit takovou „záhadu“ je stejné, jako luštit záhadu silážní jámy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Třeba ho živí manželka nebo je na podpoře. Mě by daleko více zajímalo kdo platí těch cca 8 protagonistů z Milionu chvilek a co mají za lubem jejich šedé eminence?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Možná má naspořeno, možná žije chudě, ovšem měli jsme také šikovné i jiné premiéry na př. pan Špidla má nýní malý důchod 90 tisíc českých, pan Gross fíra křistˇálově čistý, pan Paroubek co vyměnil starou ženušku za mladou Petrušku, pan Topolánek to byl guru jak běhal v negližé u špagetˇáků, pan Nečas jak jeho kolegyně dřela jak kobyla, pan Sobotka jeho vynikající prodej bytů OKD jo to byly časy pravil starý štamgast v hospůdce po několika pivech a dal si další.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Agrofert pochopitelně nadále vlastní. Jediné, co je jinak je to, jak jej (ne)může ovlivňovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Mně víc zajímá, kdo ho volí a kde bere tu volební podporu. Ale neječím kvůli tomu na veřejnosti a uznávám, že byl legálně zvolen většinou. Takže z čeho žije nevím a je mi to jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobek 2

Tipoval bych, že asi bude mít něco naspořeno, tolik toho zase nesní a základní potřeby mu zajistí zaměstnavatel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Jaks přišel na to, že agrofert nevlastní???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby