Miroslavst

Z čeho vzniklo slovo internet?

Jen mě to zajímá.
Nechci odkazy na otázky.

Nejlepší odpověď
rynek878

Slovo Internet pochází z mezinárodní (původně latinské) předpony inter (česky mezi) a anglického slova net (network, česky síť). Původně šlo o označení jedné ze sítí připojených k Internetu, avšak došlo k zobecnění pojmu, který dnes označuje celou síť.

Další odpovědi
anonym

(propojené počítačové sítě)
„interconnected computer networks“
INTER.NET.

Děda Louda

Inter – mezi – zde ve významu mezinárodní…
Net – síť.
Spojením těcto složek vzniká označení mezinárodní, mezioborové, zkrátka mezilidské komunikační platformy.

tom004

Zkuste odkaz

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/In­ternet

kropitko

Tak koukám, že se vrátila,,,,to jsou dnes věci ?!

Miroslavst

já nechci hvězdy!!!!!
Nechci ani dávat na toto palce
Co se to děje?????

kropitko

Ti povídám je to tu dnes sodoma gomora,,já to smázla a admin to vrátil, tak hold budou hvězdy,,,:-D

kropitko

a už dost, než kliknu na otázku, tak se mi ukazuje, že má jednu odpověď a když ji otevřu, tak odpověď nikde,,,jdu radši něco dělat,,,

anonym

pote co jsi mi smazal odpoved dokonce uz nemohu jinou odpoved vlozit 🙂

Miroslavst

ge0rge promiň.
Já ti smazal odpověď. Šlo to.
Kdo mi smaže otázku. Díky.

kropitko

O.K

Miroslavst

není to OK
já tu svoji otázku neviděl a najednou tu je!!!
Tak co to je??

kropitko

No já ji smázla a admin ji asi vrátil,,tak je to vlaSTNĚ OK

Miroslavst

Jsem z toho jelen.

kropitko

http://www.fun­ny.cz/vtipne-obrazky/zvira­ta/jelen-kouka-na-vola/4541/

Miroslavst

Já tě nakazil?
Už taky obrázky?
http://www.frag­menty.cz/Obraz­ky/klaus%20pa­lec%206197_0000­.jpg

kropitko

jen někdy, většinou mě to nebaví hledat,,,a diskuze se to hodí,,:-D