Dlostev

Z čeho vyrobit tento materiál?!

Dobrý den,
předem se omlouvám za vyrušení, ale potřeboval bych od Vás nějakým způsobem poradit..
Právě se peru se peru s jedním důležitým projektem. Zastavil jsem se u části, při které bych potřeboval pomoci s tím, z jakého materiálu danou část práce vytvořit.

Jedná se o instalaci, která bude fungovat na principu fontány a potřebuji vymyslet nejideálnější materiál pro vytvoření. Zatím mám několik plánů, ale všechny materiály jsou příliš umělé.

Zastavil jsem se však u jednoho, který by byl vynikající, ale nevím z čeho by to bylo možné vytvořit. Přikládám forografii: http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/c3­/0e/eb/c30eeb­c4632422cd7b595b2806d00f­05.jpg

Nevíte z čeho takovou látku/materiál vyrobit či jakým způsobem docílit k něčemu podobnému? Děkuji a omlouvám se za vyrušení.

Hezký den.
Doplňuji:
Taky mě tato možnost napadla, ale nejsem si přímo jistý. Zatím to beru jako východisko. Vata + nějaký sprej na ztvrzení. Díky :)

Odpovědi
NoNamer

Nechci kecat, ale vypadá to na obyčejnou vatu.
Doplňuji:
Na zatvrzení jde použít lepidlo ve spreji nebo lak ve spreji. Pokud budeš chtít jenom aby to bylo míň „chlupatý“ tak stačí i lak na vlasy, v tom případě ber ten nejlevnější, obvykle nejvíc lepí :)