Rokio

Z čeho se skládá vaše posilovací sada, pokud nějakou vlastníte?

Za předpokladu, že posilujete a máte nějaké posilovací nářadí, co zahrnuje?

zdroj obrázku: pixabay.com – Arcaion

Nejlepší odpověď
dudu

Z rotavátoru, strunové sekačky, motorové pily, malého a velkého pantoku.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jen doplním dudu: … z lopaty, rýče, kolečka, hrábí, atd …

mzm

Ještě doplním Mc Mrkuriona .. cement, kýbl s vodou a pak lehčí věci typu zednická lžíce, filc, štětka…

Prázdné zvedání železa je mrhání energií. Jeho spousta potřeba jinde. Navíc se za takové rytí na zahradě většinou nemusí platit – na rozdíl od prázdného zvedání železa někde v posilovně. 😁
(Kdyby to aspoň vyrábělo elektriku)

Anikitos

8 jednoruček nakládacích, 4 pevné jednoručky, 2 dlouhé osy na činky, 1 dlouhá zakřivená osa na činky, lavice, bench-press, sundávací závaží celkem něco přes 130 kg, hrazda, něco jako taková šikmá lavice na břicho a nohy (nevím jak se tomu říká), trenažer, a teď už nevím to je asi vše z těch hlavních. :)

Jinak ještě spoustu takových drobností-blbostí jako – pružiny, male cinky, posilovače zápěstí, švihadla, velky balon, basketbalove mice a jeden fotbalový; pak takové po domácku vyrobené věci jako závaží – činky – lana, řetězy,…

Chci si přikoupit ještě posilovací věž a další závaží (kotouče). :)