smutnydrak

Z čeho se skládá váš obvyklý nákup v potravinách?

Nejlepší odpověď
Džuls

U mňa to závisí od situácie- či robím nákup do domácnosti, alebo na nejakú párty, posedko s kamoškami a podobne. Ale najčastejšie je to pečivo, minerálky, ovocie, zelenina, syry, skoro každý deň cottage cheese, a nikdy neodídem bez toho, aby som si nekúpila nejakú ,,mňamku" v podobe keksíka, čokoládky, alebo podobne.

Další odpovědi
led

Vyzdvihnutie nákupného košíku pri vchode.
Výber a vloženie vybraných potravín do košíku.
Zaplatenie pri pokladni a odchod z predajne.
Toto je obvyklé, sortiment sa mení…

anonym

Chleba,housky,ně­jaké saláty (Řáholecký,rybí apod.)uzeniny,sý­ry,zelenina,o­voce zřídka,nápoje a ty zasr@né cigarety.Jinak na víkend nějakou tu flaksnu.

Marunka2

Obvykle nějaké pečivo, nějaké mléčné výrobky, obvykle nějaká mlsnota a k tomu něco z ostatního sortimentu. Maso, zeleninu a drogerii kupuji v prodejnách s tímto sortimentem. Pokud chcete konkrétní potraviny, jako např. top ten, tak na to bych se musela obzvlášť zaměřit, takhle přesně fakt nevím.

Salvaje

Podle toho, jak velký mám zrovna hlad :)