Z čeho se nedá uplést bič?

Odpovědi
tom004

Z ho˙na,bič neupleteš.

Drap

ˇíká se že z ho´na, ale i z blbosti se špatně plete.

hanny 2

Mám kamarádku,která z ho..a bič uplést dokáže/samozřejmě „obrazně řečeno“/.

dědapetr

Z h.v.a se bič neuplete a kdyby se to podařilo nejde sním práskat.

franku

Nemáte pravdu i z ho… se dá uplést bič.Problém je v tom,že s ním nezapráskáš.

iceT

O mojí tetě se říkávalo,že z h… bič uplést umí-v souvislosti s množstvím surovin potřebných k uvaření.Bej­vávalo,že to snad uměla každá dobrá hospodyňka…