zjentek

Z čeho je nejrozumnější určovat si prognózy vlastního zdraví?

Prognózy zdraví a jejich určování.

Inspirace k otázce zde:

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-tady-nejaky-vestec-ci-vestkyne

Nejlepší odpověď
johana 56

Z návštěvy věštce či ordinace

Návštěva ordinace.
Snažím se nezanedbávat preventivní prohlídky a nebýt hypochondrem.
I tak je jiných pravidelných kontrol ažaž.
Kávu i čaj raději vypiju, než abych pátrala po dalších jobovkách.
Věštkyně neberu, nač přemýšlet nad tím, zda /ne/má pravdu a co kdyby se náhodou trefila…
Koukat do zrcadla je ztráta drahocenného času, který se podepisuje na všech…

Další odpovědi
ivzez

Z výrazu v zrcadle

Chybí „jiná možnost“, vybrala jsem tu,
která mi přišla nejméně hloupá.
(Z pokožky, očí, stavu sliznic lze leccos poznat.)

Necítí-li se člověk dobře, měl by navštívit lékaře
a věštce poslat … někam.