Michal Kole

Z čeho, jak se vyrábí izolepa? Trhá se na špulce a lepí na ruce? Buď pomocníka nebo být spiderman s párem rukou navíc

Nejlepší odpověď
mosoj

Michale musím tě dát za pravdu. Bohužel izolepa není maso a těžko s tím něco bude někdo dělat. Hodně s ní dělám. Za sezónu spotřebuji tak 100 ks.
Mohu potvrdit že některé kousky jsou za trest. Izolepa je tak slabá že nevydrží ani ruční odvinutí a trhá se. Někdy takto musím odvinout a zahodit i půlku cívky než se dá používat. Cena vůbec nerozhoduje. Dělá to ta 25 i 65 Kč !!!!! a dělá to většina značek.

Další odpovědi
elektrikář

Ono záleží na použitém materalu, ale také na jeho stáří a skladování, pokud přemrzne nebo je skladovaná na slunci, nebo u tepelného zdroje.