Z čeho budou kosmonauti živí, když nedorazily zásoby?

http://www.me­diafax.cz/zah­ranici/3271838-Ruska-nakladni-lod-selhala-behem-letu-k-ISS

Nejlepší odpověď
chudst

Ctete poradne: Ruské řídící středisko sdělilo, že ISS kvůli nehodě není třeba evakuovat. Podle experta Sergeje Puzanova posádka není bezprostředně ohrožena, protože má zásoby paliva a kyslíku na dva až tři měsíce.

Tohle je tedy bezprostredne neohrozuje a se zasobami se holt bude muset setrit. Co nejdrive to pujde se samozrejme posle dalsi naklad.
Doplňuji:
Tohle neni jako doma, kdy si jdete nakoupit, az kdyz musite. Na stanici musi mit zasoby prave kvuli takovymto situacim. A kdyzby hrozilo skutecne nebezpeci, byli by ‚jednoduse‘ evakuovani.

Další odpovědi
terry

Myslíš kosmonauti živi? Myslím, že to nejsou jen ženy-kosmonautky 🙂.
Neboj. Bude to OK.

lexx

No, nějaký havarijní plán budou mít, tak třeba si lehnou do mrazáků, bez jídla, vody a kyslíku než dorazí záchranáři. Jako v tom Vetřelcovi (Alien).