Georgo2010

Z čeho budeme platit poplatky a uživíme své rodiny, když budeme pracovat bez příplatků jen 3 dny v týdnu?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Jakou na tenhle dotaz očekáváš odpověď? U každého je situace jiná, vezmi papír, tužku a kalkulačku, počítej jak to vyjde u tebe a pak se teprve můžeš ptát konkrétně. Já se svým důchodem vyjdu normálně a do práce už nemusím ani na den.

Další odpovědi
lexx

Každý se má o sebe (a rodinu) postarat sám. Moc pěkně řečeno obzvláště když to říkaj mocipáni z vlády a spekulanti tuneláři co v privatizaci skoupili státní podniky za sybmolickou korunu. Jediné řešení: kdo má ruce, nohy, hlavu, umí číst, psát, počítat a trochu jazyk ovládá, méně než 30 let z českého kocourkova pryč ať si pomáhá. U nás to dobře nedopadne. Jednou vzpomenete.

Drap

Ti to nějak přežijí, ale co ti, co nebudou pracovat vůbec ?

Sůwa

Pro LEXX – zkus doporučit nějaké místo na světě, kde se v současné době žije bez starostí normálnímu člověku, který se nenarodil v superbohaté rodině. Pořád je ze všeho viněna současná vláda, ale do této situace nás nedostala, jen musí hledat cestu, jak z problémů ven a to nemohou být zrovna populární kroky. Mám pár přátel na různých místech planety a nemají se o nic lépe.