Matiselis

Z adaptéru k notebooku čouhají dráty. Co s tím?

Zdravím,
jak byste prosím řešili tuto situaci? Je nějaká jiná možnost než nákup nového adaptéru? Už to i občas jiskří…

Nejlepší odpověď
Dochy

Nelze poznat přesně poškození z té fotky. Nech to prohlédnout a příp. opravit elektrikáře. Bude to bastlinec, ale nějakej čas to ještě může fungovat. Popravdě se to ale takhle blízko u krabičky opravuje dost těžko. Pokud je poškozena jen izolace, půjde to. Pokud jsou potrhané žíly, amatérská oprava moc dlouho nevydrží a v tom místě se opravuje opravdu blbě (předpokládám, že zdroj je zalitej či zalepenej a otevřít nepůjde). Popravdě za čas strávenej tou piplačkou abych to amatérskýma prostředkama alespoň trochu slušně opravil bych si měl říct alespoň o 300 (na druhou stranu by mi ti připadalo dost blbý). Novej zdroj seženeš odhadem tak za 500–800

Další odpovědi
Emefej

Kup nový! Neodborná oprava je šetření na nesprávném místě.

elkon

Je to od špatného zacházení. Pokud kabel funguje, tak bych (z titulu své profese elektro), použil vulkanizační pásku.

nyjono

Buď nový nebo zkus izolovat elektrikářskou páskou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.