Avatar uživatele
zdenda68

Z 64bit na 32bit

Ahoj, mám otázku, jak z 64bitového systému udělat 32bit systém. Nedá se to nějak downgradovat?? Nebo je nutná reinstalace?
Doplňuji:
Jde o diagnostiku aut VAG.. a ta na 64bitu nejede… prostě ne… ať to dávám jak to dávám…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, suaeda před 4464 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

A z jakeho duvodu? Pokud mate 64bitovky, vas pocitac to tudiz utahne. Pokud byste si dal 32bitovky, mel byste nevyuzity potencial vaseho pocitace.

Downgradovat = preinstalace na nizsi verzi. Neni zadny program, ktery byste si nainstaloval a mel 32 bitovky. Musite si ho normalne preinstalovat. (Ale porad nevim proc, prijde mi to jako nesmysl. Na 64bitovkach jsem za 4 roky nerozjel akorat vsehovsudy 2 programy.)
Doplňuji:
suaeda: a zkousel jste takovou tu samozrejmost, na jakou spousta lidi zapomina, ze staci obcas program instalovat a spoustet pod pravym tlacitkem mysi „spustit jako spravce“ – a nastavit mu kompatibilitu na Windows XP – SP2? Me se vzdy az na 1 program a 1 hru podarilo rozjet vzdy vsechno.

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Rovněž potvrzuji 64 na 32 bit jde jedině novou přeinstalací Win. Mám 2 PC a také se přikláním k názoru, že na 64bitové verze toho ještě moc není a některé staré verze programů a her na nové 64bitové verzi nejedou. Měl jsem ještě chvilku počkat až bude odladěno více programů a starších dobrých her.
Doplním: kompabilita u nižších verzí je opravdu problematická. A opravdu znám a používám kompabilitu u spouštění. Ale u verzí Professional a Ultimate je to jednodušší je tam zabudovaný XP modul. U verze Home Premium jsem měl velké problémy s instalací např. Videolan a některé jednoduché dobré staré hry nelze spustit vůbec.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Co jsem četl, tak Windows 7 64 bit obsahuje i 32 bitové jádro pro kompatibilitu se staršími aplikacemi.

Stačí kliknout pravým tlačítkem myši na spustitelný soubor dát vlastnosti a kartu kompatibilita.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek