yslite si , ze je v Cr mozne , aby si zenich vzal nevestu , aniz by ji predtim videl ? 🙂 Moc mi na tom zalezi ..

jinak mi zenich utece od oltare ! 🙂 Teprve , az by bylo vse cerne na bilem , tak bych vylezla. ! 🙂 -iv-
Doplňuji:
Myslite – jsem myslela. Jsem to holt oslik. ☹

Nejlepší odpověď
anonym

Pro zdepřítomné dámy považuji za morální povinnost učinit prohlášení.
Vážené, pokud jste to ještě neseznaly, nejsem žádnej zajíc a zkušenost a moudrost mne naučily preferovat vnitřní krásu před pomíjivou vnější. (Za pár let by stejně ztratila na hodnotě).

  1. V mládí jsem se věnoval psychologii a měl četné známosti, díky nimž jsem už vybouřený.

A protože jsem si z mnohých projevů -iv- sestavil nejen psychologický, ale i pravděpodobný fyziognomický profil, tak zhruba vím, do čeho bych šel.
Navíc jsme si zde i díky vám, ověřili, že bychom se docela dobře mohli doplňovat, tak já už jsem dávno platonicky zamilován a teď už čekám jen na to fyzično.
Kondici ještě mám a díky rozvodu jsem nejen volný, ale i mám dosud slušné partnerské návyky a léty otužilou toleranci, podmiňující každý funkční vztah.
P.S. Děvenky, stačí nebo máte ještě nějaké všetečné doplňující otázky? (Doufám, že nám to pro intimní podtext nesmáznou).
Doplňuji:
Ještě, že je otázka vložena v rubrice Zábava a ostatní.
Pokud by byla v Právo a zákony, asi by mne polil studený pot.

Další odpovědi
salsa verde

v Čr je možné všechno.

anonym

Svatba v zastoupení?Viděla jsi Angeliku?Jofree Peyrac viděl Angeliku až po svatbě.A-nelitoval!

gnosis

nepravdepodobne ale mozne:) a fotky by videli? nebo uplne naslepo? treba slepi lide nemaji moc na vyber, a taky se berou.

Berušinka

Když bude Dr.Axl pro, tak by to šlo určitě zařídit =P

Deli

Po odpovědi Dr.Axl jsem fakt zvědavá, jak tohle dopadne!!!

anonym

V dnešní době internetu je běžné rande na slepo, tak proč ne i svatba na slepo?

anonym

A co predmanzelska smlouva. ? Ja nemam nic , ale chci vsechno. ! 🙂 -iv-

anonym

To je přece jednoduché, po svatbě je všechno společné, takže ty dostaneš můj majetek a já si na oplátku vezmu tvé dluhy, a je to.

anonym

Dr. Axl , no jo ! Ale co udelame v budoucnu s tim mym IQ ? ☹ -iv-

anonym

Žádnej problém, vzápětí po sezdání se IQ vykazuje společným průměrem, tak to snad ňák zmáknem.

anonym

Gnosis , radeji i bez fotky. Jedna se totiz o me !! 🙂 Vy jste me odmitl, tak si beru Dr, Axla. ! :-p -iv-

gnosis

neodmitl! ale chapu vas vyber, prece jen to jeho stribro … :)

anonym

Jami , mam obavy , ze by Dr. Axl litoval. 🙂 -iv-

anonym

No vidíš–iv-,tvůj ženich to tak krásně napsal,všechno je báječné cestě,moc se těším,miluju svatby.

anonym

jami, díky za poklonu, ale já se teď v komunikaci s lákavými ženami musím krotit, jinak by mne stihl meč žárlivosti a v krajním případě i odpírání manželských povinností a to by mne příliš zasáhlo a zranilo. (Miluji milování).

anonym

Pro vsechny : 🙂 -iv-