Avatar uživatele
anonym

yslite si , ze je v Cr mozne , aby si zenich vzal nevestu , aniz by ji predtim videl ? 🙂 Moc mi na tom zalezi ..

jinak mi zenich utece od oltare ! 🙂 Teprve , az by bylo vse cerne na bilem , tak bych vylezla. ! 🙂 -iv-
Doplňuji:
Myslite – jsem myslela. Jsem to holt oslik. ☹

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, gnosis, Deli, anonym před 4647 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pro zdepřítomné dámy považuji za morální povinnost učinit prohlášení.
Vážené, pokud jste to ještě neseznaly, nejsem žádnej zajíc a zkušenost a moudrost mne naučily preferovat vnitřní krásu před pomíjivou vnější. (Za pár let by stejně ztratila na hodnotě).

  1. V mládí jsem se věnoval psychologii a měl četné známosti, díky nimž jsem už vybouřený.

A protože jsem si z mnohých projevů -iv- sestavil nejen psychologický, ale i pravděpodobný fyziognomický profil, tak zhruba vím, do čeho bych šel.
Navíc jsme si zde i díky vám, ověřili, že bychom se docela dobře mohli doplňovat, tak já už jsem dávno platonicky zamilován a teď už čekám jen na to fyzično.
Kondici ještě mám a díky rozvodu jsem nejen volný, ale i mám dosud slušné partnerské návyky a léty otužilou toleranci, podmiňující každý funkční vztah.
P.S. Děvenky, stačí nebo máte ještě nějaké všetečné doplňující otázky? (Doufám, že nám to pro intimní podtext nesmáznou).
Doplňuji:
Ještě, že je otázka vložena v rubrice Zábava a ostatní.
Pokud by byla v Právo a zákony, asi by mne polil studený pot.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
salsa verde

v Čr je možné všechno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Svatba v zastoupení?Viděla jsi Angeliku?Jofree Peyrac viděl Angeliku až po svatbě.A-nelitoval!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

nepravdepodobne ale mozne:) a fotky by videli? nebo uplne naslepo? treba slepi lide nemaji moc na vyber, a taky se berou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Když bude Dr.Axl pro, tak by to šlo určitě zařídit =P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Po odpovědi Dr.Axl jsem fakt zvědavá, jak tohle dopadne!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

V dnešní době internetu je běžné rande na slepo, tak proč ne i svatba na slepo?

před 4647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A co predmanzelska smlouva. ? Ja nemam nic , ale chci vsechno. ! 🙂 -iv-

před 4647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To je přece jednoduché, po svatbě je všechno společné, takže ty dostaneš můj majetek a já si na oplátku vezmu tvé dluhy, a je to.

před 4647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dr. Axl , no jo ! Ale co udelame v budoucnu s tim mym IQ ? ☹ -iv-

před 4647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Žádnej problém, vzápětí po sezdání se IQ vykazuje společným průměrem, tak to snad ňák zmáknem.

před 4647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Gnosis , radeji i bez fotky. Jedna se totiz o me !! 🙂 Vy jste me odmitl, tak si beru Dr, Axla. ! :-p -iv-

před 4647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gnosis

neodmitl! ale chapu vas vyber, prece jen to jeho stribro … :)

před 4647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jami , mam obavy , ze by Dr. Axl litoval. 🙂 -iv-

před 4647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No vidíš–iv-,tvůj ženich to tak krásně napsal,všechno je báječné cestě,moc se těším,miluju svatby.

před 4647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jami, díky za poklonu, ale já se teď v komunikaci s lákavými ženami musím krotit, jinak by mne stihl meč žárlivosti a v krajním případě i odpírání manželských povinností a to by mne příliš zasáhlo a zranilo. (Miluji milování).

před 4647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pro vsechny : 🙂 -iv-

před 4647 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek