Lukyn0

YouTube – Toto video ve vaší zemi není dostupné

Proč když si chci pustit na YT ať už český, slovenský či ňáký video pocházející ze země spadající do EU (převážně skladby, koncerty) mi to napíše, že video není v mojí zemi dostupné? České video, nahraný českým uživatelem z český IP v Česku nepustím, ale v Irsku jo. Co to je za kravinu??

Nejlepší odpověď
Bedy

Je to prostě tak. Řešením je například si stáhnout a nainstalovat aTube Catcher a video si přes něj stáhnout. V nastavení stahování si nastavte obchvat, aby to nerozeznalo, že to stahujete z ČR.

Při instalaci aTube Catcheru odmítněte ASK Toolbar, Zrychlení počítače a podobné hlouposti, co to bdue nabízet.

Další odpovědi
badisko

No a ?…Mam to uplne stejne a nepusti me to zase na nektere ceske stanky …:D..prave proto ze se nachazim v Irsku ..to chce klid …;D

anonym

Já to řeším buď brouzdat po jiné IP, používáním anonymizéru, ale nevýhodou je pomalejší rychlost. Jinak stahuji přes DVDVideosoft Youtube, když to nechce pustit.

michal00125

Zkusit přes proxy.org , pozor ale některé nezobrazují youtube videa