ingi

Youtube – Song Mix

Ahoj, chci se zeptat, určitě víte jak na YT, jsou různé mixi písniček za sebou, třeba nějaké elektro a tak. Rozhodl jsem se, že si taky vytvořím takový mix; vytvořil jsem; nahrál a YT a mojí stopu mi ztlumili, protože nemám autorská práva… Tak se chci zeptat, jak to dělají ostatní, protože jsou to taky normální uživatelé a stopu jim nezakázali ;)

Odpovědi
Braník

Musíš mít na youtube více videí ,pak budeš mít povoleno skoro vše,mimo porušování autorských skladeb ve svých videích

!COOLMan!

Musíš tam dát k videu tokavý název, který porušoval autorská práva. Dejme tomu : točím hry na YT a měl jsem vtipné video na hru jenže sem měl špatný název. Blokli mi to já to tam znovu nahrál s názvem porušující autorské práva a vzali to. Oni nevědí co ve videu je ale název kontrolují.
Doplňuji:
Omlouvám se ´neporušující autorské právo´