Ivetka303

youtube odměny

Nevím, jestli tady taková otázka padla, ale nenašla sem..
Vyplácí někdo (z youtubu) lidi, kteří mají určitý počet shlédnutí? Známý mi tvrdí, že to jsou prý horentní sumy, ale nechce se mi tomu věřit..

Nejlepší odpověď
SINGO

🙂

Bavič má již s YouTube uzavřenou partnerskou smlouvu a za sledování a sdílení videí dostává peníze. Partnerem se může stát kdokoliv, jehož videa mají na videoserveru úspěch. „Nejsou to velké částky ale na 30 deka vlašáku v kantýně a lahváče to stačí,“ říká Ruda z Ostravy.

Zdroj: http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/164460/tak­hle-maka-ruda-z-ostravy-pivo-chlebicky-a-masaze-od-krasavic.html