Avatar uživatele
Marvan

YouTube – nejvícekrát shlédnutá videa

Dobrý den,

nejsem si jistý jesli jde o glitch nebo je to speciálně nastavené. Když prohlížíte videa na YouTube, která byla nejvíc shlédnuta, systém vám nabídne videa, která mají okolo 10M schlédnutí.

Proč?
Doplňuji:
Já jsem špatně specifikovat… Když zadám youtubu možnost MOST VIEWED a ALL TIME tak by měli vyskočit videa s cca 100M shlédnutímy místo toho vyjedou ta s méně než 10M schlédnutimy…

V čem je tedy problém?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Sandy, anonym před 5074 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Zajisté vám ukazuje videa, která mají

  • V posledních dnech nejvíce zobrazení
  • Za poslední dobu obrovský nárůst zobrazení

Youtube si vede obrovské množství statistik o videích, jako je ze kterých zemí se kdo dívá, kolik z toho jsou muži, kolik ženy, o jaké se jedná věkové skupiny atd. Tyto informace jsou přístupné přispěvateli videa.

Jmenuje se to Youtube Insight.


Ujistěte se, že máte zvoleno zobrazit nejsledovanější ze všech kategorii.

Zkuste tento odkaz http://www.you­tube.com/vide­os?lg=EN&s=mp&t=a

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Marvan

Bohužel ani s vaším odkazem nemám úspěch u Youtube… Vám tedy toto vyhledávání zobrazuje video EVOLUTION OF DANCE mezi prvními?

před 5074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GangstaHelper

Ano, zobrazuje přímo na tom odkazu, který jsem poslal. Úplně první na té stránce je

Lady Gaga – Bad Romance

198,657,270 views

před 5074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marvan

To nechápu mě se zobrazuje jako první

Eminem – The Way I Am
13,547,360 views

i když se odhásim z účtu tak výsledky jsou stejné

před 5074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marvan

Už jsem na to přišel… nějakým způsobem byla nastavena lokalizace pro českou republiku, takže asi všechny vyhledávání byli směřováný tímto směrem

před 5074 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek