YouTube – možnosti odpovídat videi asi zrušili?

Jejich stránky i pravidla mění co půlrok bez upozornění.. Co ubylo, to přibývá na reklamách, takže po shlédnutí předvidea mám pocit, že to není to, co jsem se domníval, že po kliknutí uvidím. Odpovědět videem, jde to ještě?
Doplňuji:
Taky nevidím klasickou reklamu v swf, dnes jdou na to chytře. Před samotné video vloží ještě jedno. Mohou za to Users kteří pak inkasují peníze za to že jsem viděl reklamu. Mám oslepnout?:-)

Nejlepší odpověď
Fyzik

Co se týče reklam, pořiďte si kvalitního ad blockera. Ani pořádně nevím, jak reklama na YT vypadá :D
Co se týče odpovědí, určitě to jde, ale určitě se to dá na individuální videa autorem zakázat.