1ce38

Znáte českého youtubera, který dává nějaké tipy do života?

Třeba různé tipy na internetové obchody, cestování, zkušenosti s něčím atd.?

edit: nějak se mi zkopíroval text z obsahu zprávy do titulku, který obsahoval 1. část obsahu, který byl důležitý v tom, že udával, že daný člověk má být youtuber.

Původní neotázka
youtube kanál na tipy

Odpovědi
Drap

U nás v republice radí každý druhý.

1ce38

Původně jsem se chtěl zeptat jestli znáte nějakého českého člověka z youtube, který tam takové tipy dává, nejspíš se mi to nějak přepsalo…