El dejvo

Youtube a nataceni

Chci natacet hry(videa,vlo­gy,sketche) na YouTube ale kdyz natocim video a potom se na neho podivam tak to strasne huci..Nevite proc nebo jak to opravit kompl mam rychly a normalne moc nehuci

Odpovědi
badisko

No poridit si jinej komp …:D ale pokud nenatacis 20 videi za den .. muzes to treba eliminovat programem na editaci videa popripade zvuku ..taky by jsis mel mit dobre nastaveny microfon v PC …taky bude zalezet jaky program na nataceni her pouzivas atd …