dust8

Yetti. Mýtus, či fakt?

Nejlepší odpověď
annas

několik otázek na téma Yettio v archivu.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kdo%20je%20Y­etti

Něxo novějšího.

Indická armáda má důkaz, že existuje Yetti. Opravdu?

Indická armáda se v roce 2019 pochlubila na Twitteru nevídaným objevem. Členové její horské expedice údajně narazili na záhadné stopy mytického tvora yettiho. Měří 81×38 cm a armádní příslušníci je objevili nedaleko základního tábora pro výstup na himálajskou osmitisícovku Makalu už 9. dubna.

„Tento nepolapitelný sněžný muž byl zatím spatřen pouze v národním parku Makalu-Barun. Podle Daniela C. Taylora, který se záhadou yettiho dlouhá léta zabývá, však jde o stopy medvěda. „Pokud jde o šlépěje jediného zvířete, bylo by velké jako dinosaur,“ pochybuje Taylor o pravosti tvrzení indické armády v rozhovoru pro agenturu Reuters.
Zdroj: https://euroz­pravy.cz/zahra­nicni/asie-a-australie/256554-indicka-armada-ma-dukaz-ze-existuje-yetti-opravdu/

horské expedice údajně narazili na záhadné stopy mytického tvora yettiho. Měří 81×38 cm a armádní příslušníci je objevili nedaleko základního tábora pro výstup na himálajskou osmitisícovku Makalu už 9. dubna.

„Tento nepolapitelný sněžný muž byl zatím spatřen pouze v národním parku Makalu-Barun. Podle Daniela C. Taylora, který se záhadou yettiho dlouhá léta zabývá, však jde o stopy medvěda. „Pokud jde o šlépěje jediného zvířete, bylo by velké jako dinosaur,“ pochybuje Taylor o pravosti tvrzení indické armády v rozhovoru pro

Zdroj: https://euroz­pravy.cz/zahra­nicni/asie-a-australie/256554-indicka-armada-ma-dukaz-ze-existuje-yetti-opravdu/

Další odpovědi
Drap

Netuším. Nikdy jsem ho nezahlédl. Faktem je, že spousta lidí i někteří zoologové jeho existenci připouštějí a věří tomu. Musíš si vybrat sám

Disraeli

Určitě existují i divnější věci, než zrovna přerostlý lidoop – to není ani zrovna nic nadpřirozeného. Ostatně takový humanoid, či hominid v historii existoval (i mnohem větší). Skuteční King Kongové, což byli takoví pravěcí orangutani a gorily, měřící až 3 metry (ne-li víc) a vážící hrubě nad půl tuny.
Zrovna teď však jeho existence vyloženě potvrzená není… Přestože svědci i (jakés takés) záběry jsou.
Za rok je na kamery zaznamenáno tisíce nadpřirozených jevů, kde s něco samo od sebe pohybuje nebo je tam NĚCO zachyceno… U spousty z nich nemůžeš říct, že je to fake… Živé vysílání, bezpečnostní kamery, lesní foto/videopasti a podobně.

Zajímavé storky o Yettim (částečně MOŽNÁ vysvětlené): https://www.y­outube.com/wat­ch?v=UAWhVauG-cE&t=115s

zjentek

Pravda je někde tam venku.