Berguzar123

Proč se mi nechce načíst Xbox 360 hra GTA 5?

Ahoj, chci se zeptat, jak to ze kdyz jdu na internet v GTA 5 a najdu si Dynasty 8 (nemovitosti), tak se mi to nechce nacist, zadne tam nejsou, par veci uz mam koupeno obleceni a zbrane i nejake nemovitosti, co jsou tam a hraju offline, tak nevim, hledam a nic, pomoc, prosim poradte…

Nejlepší odpověď
quentos

Zřejmě je to signál shůry, že je čas zvednout se od her a jít se třeba učit češtinu.

Mravenec: on tam naopak neměl ani jednu a to je ještě horší :{D> musel jsem je tam doplnit

Další odpovědi
Mravenec

😁 Plně souhlasím s quentosem. Psat, stylem, za, kazdym, slovem, carka, je, spatny.