suffik

Dneska se mi začala sekat hra GTA Liber City na Xbox 360. Čím to může být?

Dobrý večer, před týdnem jsem si koupil Xbox 360 a k tomu 5 her. Celý týden jely v pohodě, ale dneska se mi začala sekat hra GTA Liber City. Každých cca 30 sekund se hra na 1–2 sekundy zasekne a hned jede normálně, ale žádná jiná hra mi to nedělá. Čím to může být? Děkuji.

Odpovědi
UltraFan

Pokud ti ostatní hry jdou v pohodě, tak je problém v GTA … CD bude zřejmě nějak poškozené 🙂