ixpektix

www.facebook.cz přesměrování na seznamku !

Na hlavní straně seznamky je nevhodný/erotický obsah jde nějak nahlásit nebo něco s tím udělat ?
Mnoho malých dětí má FC a když tam napíšou ( www.facebook.cz ) tak se jim to přesměruje na již zmíněnou seznamku jde to nějak zablokovat nebo odtranit ?

Odpovědi
egroups

Obávám se,že globálně to odstranit nepůjde.Na tvém PC by to mohlo jít pomocí nastavení v hosts souboru.

anonym

jestli ti to háže na ty stránky, lze zablokovat v nastavení prohlížeče nebo použít aplikaci na blokování. Případně si projeď PC antivirem