LůcaDůcaPůca

Nevíte kde bych ve hře wot našla odehrané hodiny?

Dobrý den, nevíte kde bych ve hře wot našla odehrané hodiny? ve statistikách to není, na google jsem taky nenašla. díky

Odpovědi
mosoj

Odehrané hodiny jsou nenáhradně v háji.

suaeda

Pokud se do hry do složky res_mods doplní různé doplňky tak hra, hlavně různé statistiky se hodně změní. Kolega také hráč, je stahuje a předává mi je. Po zkopírování do zmíněné složky a spuštění hry se zobrazuje lépe garáž a při startu hry je vidět podrobně obě válčící strany. Kolik bitev, úspěšnost, celkové hodnocení ad. vychytávky. Při samotné hře mám rychlejší zaměření periskopem a vidím pomyslnou přímku směru palby ze svého děla. Občas si tanky zahraji. Baví mne sledovat a předvídat strategii ostatních spoluhráčů. Hlavně s nima vyplňuji (1 – 2 bitvy) čas reklam při sledování filmů v TV.