jjsemtujak

World of warcraft zdarma

Je nějaký způzob jak ,,přechcat'' online hru World of warcraft, když ji chci hrát, ale nechci zadávat gameklíč, který se platí?Přijde mi že je dost drahý.

Nejlepší odpověď
kenyrts

jasně dá,když na to nemáš tak to nehraj a to budou všichni čumět jak si je očůral,co?

Další odpovědi
Retko

no kenyrts me dost pobavil. Ale ma pravdu. Ta hra je jako droga. Radsi to ani nezacinej..

JayDee446

Hraj na soukromým serveru. Něco jako je třeba twinstar.

Eseona

Zajisté, na internetu jsou hory ilegálních či jak napsal JayDee446 „soukromých“ (nazývejte si to jak chcete :D )serverů. Např. na blacksunserver.com (ten jde docela dobře). Ovšem tyto servery mají tu nevýhodu, že je na nich mnohem méně lidí než na oficiálním a pokud je nějaký datadisk (kterýžto další v těchto dnech vychází) trvá velmi dlouho než je i na soukromých serverech.