hubickova

World of Tanks

Tak už jsem tu hru stáhla do pc,ale jelikož je pc starší,nemá dostatečnou paměť.Fungovala by hra,kdybych ji stáhla na flešku a hrála by se z flešky?Na flešku by se vlezla…
Doplňuji:
Tak jinak-když si dokoupím externí HDD s větší pamětí,šla by hra stáhnout a hrát??A jakou minimální velikost by HDD měl mít,aby tanky fungovaly?Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
Bedy

Ne, Vy potřebujete zřejmě výkonnější grafickou kartu nebo více paměti RAM – to je oprační paměť, která se dává přímo dovnitř počítače, eventuálně i výkonnější procesor.
Velikost disku na to vliv nemá.

Další odpovědi
Beer4Real

Ten soubor můžeš stáhnout na flašku, ale stejně se ti ta hra nainstaluje na pevný disk odkud se bude spoušťet, tudíž potřebuješ stejně nějaký volný prostor na HDD :)