TajemnySir

Wordpress – rubrika do menu

Zdravím. Rád bych se zeptal. Jak mohu dát rubriku do menu? Aby po kliknutí na menu se zobrazily články?

Uvedu příklad.
Mám menu:
Úvod, Hokej, Fotbal, Tenis

Poté si například napíšu nějaký článek o Hokeji. Poté napíšu další a další. Čili.. když kliknu v menu na Hokej. Tak chci aby se všechny 3 články v tom menu zobrazily. Kliknu na menu Hokej a vykouknou na mě 3 články. Stejný princip jako s rubrikami..

Jak na to?

Např. tato stránka to tak má http://suprkli­kacky.cz/cate­gory/software-a-aplikace/

V menu Software se mu zobrazují články. A já chci totéž.

Děkuji předem.

Odpovědi
anonym

Na toto budou přídavné pluginy, protože samotný WordPress toto nepodporuje.