tazalka

Word – jak vložit oddíly?

Nápověda ve Wordu mi říká, co jsou oddíly, ale už neříká, kde najdu ikonku na vytvoření oddílu a jak to udělat? Prosím poraďte. Pomocí těch oddílů si soubor můžu rozdělit a v prvním oddílu budu mít nečíslované stránky, v dalším číslované a v třetím opět nečíslované. Akorát nevím, jak to udělat :(
Navazuji na dnešní otázku o číslování (http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cislovani-stranek-ve-wordu). Protože vytištění a scanování stránek do pdf není řešení-je zdlouhavé.

Nejlepší odpověď
Hlada

Ve Wordu 2007: Rozložení stránky/Konce.
Můžete vložit různé typy oddílů. Bližší informace je možné získat v nápovědě, která je výjimečně dobrá, takže to nemá význam tady opisovat.