led

WinXP přenos systému

Mám nový HDD, potrebovala bz som naklonovať WinXP zo starého disku aj s programami na nový disk bez inštalovania. Môžete mi, prosím, poradiť program?
Doplňuji:
Ďakujem za pomoc, ale len nové inštalovanie systému nestačí. K tomu treba preniesť aj pracovné programy a dáta. Ich nová inštalácia by zabrala niekoľko dní. Počítač ostáva, mení sa len disk.

Nejlepší odpověď
anonym

vřele vám doporučuji tento na odkaze,zabere vám na původním disku zhruba 15 GB,jako zkrytý disk,kde vytvoříte zálohu(image-obraz)celého disku a jakmile máte zabudovaný nový disk,tak dáte obnovit zálohu na nový disk,celé to bude trvat asi tak 1/2hodiny.
vše bude jako předtím.

Tento program vám vše zachová,tak jak to máte teď.Poslední přeinstalování systému jsem dělal před 5ti lety a PC jede jako na začátku a je čistej jak dětská prdelka.
Jestli má někdo instalaci systému včetně všech programů hotovou za půl hodiny,tak to musí být asi „MISTR SVĚTA“
Doplňuji:
takovejch 17ti letejch machrů znám mraky.

Zdroj: http://uloz.to/hle­dej/?q=acronis+tru­e+image

Další odpovědi
mosoj

Podle mne to má jednu podstatnou nevýhodu. Nezbavíte se toho plevelu který se Vám v OS během jeho používání nastřádal. Toto narůstání datového objemu OS bývá nejčastější příčinou proč se OS přeinstalovává, protože se počítač neustále zpomaluje.
Doplňuji:
doplněno : Jsem si vědom nutnosti a pracnosti zazálohování dokumentú a ost. a přeinstalace
programů, ale když už se to dělá. Pokud nehodláte koupit nový počítač ( a přeinstalovávala by jste také)tak Vás to stejně jednou donutí.

GangstaHelper

Souhlasím s Mosojem a palcuju. Když už máte šanci se zbavit toho nepořádku, proč si komplikovat život a dělat nějaké klonování, které zabere stejně času jako přeinstalování, a narozdíl od toho, přeinstalování je spolehlivější.